Vybíráme pouze ty nejlepší přístroje. Všechny námi prodávané přístroje mají všechny potřebné certifikace a jsou schváleny k používání v ČR Státním úřadem pro kontrolu léčiv. U všech přístrojů máme ověřenu jejich přesnost testováním v Referenční laboratoři pro klinickou biochemii při Ústavu lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky VFN a 1.LF UK.

 

Analyzátory glykovaného hemoglobinu (HbA1c)

 

Kombinovaný analyzátor HbA1c – GluCoA1c

Tento přístroj má 2 funkce. První funkcí je funkce glukometru – stanovuje hladinu glykemie (krevního cukru). Druhou funkcí je, že funguje jako analyzátor HbA1c – stanovuje hladinu glykovaného hemoglobinu. Přístroj je určen především pro praktické lékaře a pro ty diabetiky, kteří chtějí mít svou nemoc pod kontrolou.

Více informací

Analyzátor A1cChek Express

Nejnovější analyzátor, který zaujme skvělým designem, velkou obrazovkou, intuitivním ovládáním a zobrazením hladiny glykovaného hemoglobinu ve standartu IFCC i NGSP. Přístroj navíc zobrazuje přepočtenou hodnotu průměrné glykémie.

Více informací

Analyzátor HbA1c – PRO

Tento přístroj umožňuje vyšetření až 4 pacientů najednou. Je vhodný do diabetologických ambulancí s větším počtem pacientů. Hlavními přednostmi toho přístroje jsou rychlost, přesnost a snadné ovládání pomocí dotykové obrazovky. Součástí přístroje je tepelná tiskárna.

Více informací

 

Glukometry

Připravujeme

EKG Holter 48hodinový

Připravujeme

Tlakový Holter

Připravujeme